Майкл Фелпс мстить, виграв дві олімпійські медалі за 'Історичний підсумок 21' (WATCH)

Всі Новини

Майкл Фелпс виграв 20-те золото - YouTube

Відомий американський плавець повернув золоту медаль, яка найбільше пасує його серцю, в день чистого домінування самого медальованого олімпійського спортсмена всіх часів.

За його власним визнанням, Майкл Фелпс 'не міг би зробити це краще', але вівторок також став би найважчим днем ​​у його кар'єрі.

Останньою подією стала дистанція 200 метрів батерфляєм Олімпіада , в Лондоні в 2012 році, де його побив кінчик пальця південноафриканець Чад Ле Кло. Але вчора 31-річний помстився в Ріо і востаннє переміг у ньому.

'Місія виконана', - сказав він у вівторок після отримання 20-го олімпійського золота у своїй кар'єрі. 'Це був останній раз, коли я коли-небудь плавав, і нікому більше нічого не говорив, але в пеклі не було жодного пострілу, я його втратив'.

ПОВ'ЯЗАНІ: Вона попливла своїм життям до грецького узбережжя, тепер сирійська біженка - олімпійська надія

Примітно, що його історична кількість золотих медалей зросла до 21 після того, як він допоміг команді США виграти естафету 4х200 м вільним стилем, лише через 70 хвилин.

Фелпс сказав, що він був готовий залишити 'кожну унцію' в басейні, і це окупилося, коли він виграв лише на 0,04 секунди. 'Просто коли я знову міг побачити номер один біля свого імені, ще раз у літаку 200, я не міг би написати його краще'.

БІЛЬШЕ: Американська жінка-плавець приголомшує світ, першою, хто виграв усі ці перегони в одиночній зустрічі

Лондон Золотий призер 2012 року плавець Ле Кло щойно пропустив бронзу, яку виграв угорський Тамаш Кендересі, а срібло дісталося японцю Масато Сакаї.

(ПЕРЕГЛЯНУТИвисвітлити котушку від SB Nation)